Penzion Hartaclub

ubytovanie Vrchlabi
 

*** Penzion Hartaclub / ubytovanie Vrchlabi

Penzion Vrchlabi Hartaclub
Rekreačné a športové zariadenie Hartaclub nájdete na kraji mesta Vrchlabí, 15km od Špindlerova Mlýna, v krásnej prírode na vlastných 2 ha pozemkov (lúky, rybník, les, potok, pasienky pre kone). Ideálne prostredie a športové zázemie pre firemné akcie, rodinné rekreácie a oslavy.

Penzion Hartaclub ubytovanie Vrchlabí:
K ubytovaniu a odpočinku sú pre vás pripravené priestranné apartmány s 6 až 12 lôžkami. Každý apartmán má vlastné WC, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, kuchyň vybavenú riadom, mikrovlnnou rúrou, sporákom, chladničkou a kávovarom, jedáleň s TV a satelitom. Pre našich hostí je k dispozícii uzamykateľné parkovisko, WIFI - internetové bezdrôtové pripojenie, spoločenská miestnosť, práčka, úschovňa bicyklov. Možnosť ubytovania vlastného koňa vrátane tréningov.

Ubytovanie Vrchlabí penzión Hartaclub služby:
Možnosť vlastného varenia a prípravy pokrmov. Súčasťou rekreačného a športového zariadenia Hartaclub je útulná reštaurácia s barom. Samozrejmosťou je zabezpečenie stravovania - raňajky, polpenzia, plná penzia. Salónik pre 30 osôb vhodný pre organizovanie školení, svadieb, srazov, rodinných osláv. Príjemné posedenie na letnej terase, záhradný altánok s ohniskom na grilovanie.

Penzion Vrchlabí ubytovanie Hartaclub Šport:
Rekreačné a športové zariadenie Hartaclub ponúka relaxačné a športové zázemie: sauna, squash, tenisový kurt, volejbal, letný bazén 12x6, rybník na rybolov, požičovňa bicyklov, cyklotrasy, jazda na koni, guločník, petanque, ping-pong. Možnosti v blízkom okolí: bazén, aquapark, cyklistika, cyklotrasy, lyžovanie na horách, turistické trasy.

Ubytovanie Vrchlabí penzión Hartaclub okolie:
Centrum mesta 3km, Disco Dr Max 300m, Skiareál Herlíkovice 6km. Turistické a športové zaujímavosti Krkonoše, ZOO Dvur Králové, Adršpašské skaly, Český ráj, Golf - Mladé Buky a Prosečné, Športové letisko Vrchlabí - vyhliadkové lety.

Vrchlabí ubytovanie penzión Hartaclub región Krkonoše:
Krkonoše sa nachádzajú na severovýchode Čiech pozdĺž štátnej hranice s Poľskom. Hranica vedie po hlavnom hrebeni hôr. Krkonoše sú hory rozlohou pomerne malé, vytvárajú súvislé pásmo asi 40 km dlhé a 20 km široké, s najvyššou horou Českej Republiky - Sněžkou (1602m) a s prameňom Labe. K najcennejším pokladom regióna patrí jedinečná severská tundra na hrebeňoch hôr (napr. Úpské rašeliniská), vzácna flóra a fauna.
Penzion Vrchlabi Hartaclub - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Vrchlabi Hartaclub - hotel má reštauráciuPenzion Vrchlabi Hartaclub - hotel má vináreňPenzion Vrchlabi Hartaclub - V hoteli je biliardPenzion Vrchlabi Hartaclub - možnosť pripojenia na internetPenzion Vrchlabi Hartaclub - k dispozícii letná terasaPenzion Vrchlabi Hartaclub - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Vrchlabi Hartaclub - krytý bazén v hoteliPenzion Vrchlabi Hartaclub - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Vrchlabi Hartaclub - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Vrchlabi Hartaclub - Izby s vlastnou toaletouPenzion Vrchlabi Hartaclub - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: